Skorzystaj z porady fachowca

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL DYSTRYBUTOR SKLEP INTERNETOWY LOKALNY
SPECJALISTA

SALON FIRMOWY AUTORYZOWANY PARTNER CERTYFIKOWANY INSTALATOR

Kotły centralnego ogrzewania

W swojej ofercie posiadamy wielopaliwowe kotły ręczne, kotły z podajnikiem na ekogroszek oraz automatyczne kotły na pelet. W zależności od preferencji użytkownika zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Jeśli kocioł ręczny to będziemy zachęcali do układu z buforem ciepła. Takie rozwiązanie pozwoli na najefektywniejsze spalenia paliwa przy optymalnych parametrach spalania i zgromadzenia energii w zbiorniku buforowym (wodny akumulator ciepła), a następnie przekazanie ciepła według zapotrzebowania do instalacji. Takie rozwiązanie uwalnia nas od ciągłej obsługi kotła. Upraszczjąc: palimy w kotle raz dziennie, a zgromadzone ciepło wykorzystujemy przez jedną lub dwie doby.

Jeśli kocioł z podajnikiem na ekogroszek, to musimy mieć świadomość, że urzadzenie jest zautomatyzowane nie mniej wymaga obsługi i niestety generuje pył i sporą ilośc popiołu.

Najchętniej proponujemy automatyczne kotły na pelet, które zasadą działania zbliżone są do kotłów na ekogroszek, jednak z racji konstrukcji oraz czystego paliwa jakim jest pelet znacząco przewyższają rozwiązania węglowe zarówno pod względem eksploatacji oraz czystości .

Kocioł WARMET 200 Ceramik Kocioł MINI BIO
Kocioł WARMET SDS Ceramik Kocioł MINI BIO Luxury
Kocioł WARMET PK Ceramik Kocioł MAXI BIO

Kocioł PELLETS 100

Kocioł PELLETS FUZZY LOGIC 2

Kocioł COMPACT BIO

Kocioł COMPACT BIO Luxury

NOWOŚCI Z BRANŻY

PRROMOCJA!

Kondensacyjna kotłownia Buderus w cenie już od 10.000zł ! Chętnie udzielimy więcej informacji dotyczących promocji. Zapytaj o szczegóły

Oferta:
  • Kolektory słoneczne
  • Piece na pellet
  • Kotły centralnego ogrzewania
  • Obudowy GlassSystem
  • Modernizacja palenisk węglowych
Lista zagadnień
  • Kotły centralnego ogrzewania na Pellet
  • Palniki na pellet
  • Piece CO
  • Pellet - Dystrybucja
Kontakt

Telefon: + 48 502 304 176 biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

Salon sprzedaży:
UL. GÓRA LIBERTOWSKA 24
30-444 KRAKÓW

Wykonanie: Agencja interaktywna - Semarch

Nasza firma prowadzi prace instalacyjne na terenie miast: Kraków, Katowice, Zakopane, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Swoszowice - stale powiększając zasięg - zapytaj konsultanta