Skorzystaj z porady fachowca

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL DYSTRYBUTOR SKLEP INTERNETOWY LOKALNY
SPECJALISTA

SALON FIRMOWY AUTORYZOWANY PARTNER CERTYFIKOWANY INSTALATOR

USŁUGI INSTALACYJNE - HYDRAULICZNE

Firma Inteligentne Ogrzewanie Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie doradztwa, doboru dostawy, montażu i uruchomienia urządzeń i systemów grzewczych. Montujemy urządzenia najwyższej klasy, a każda realizacja jest przez nas indywidualnie wyceniana oraz realizowana.

 

Naszym Klientom oferujemy:


Nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości - bezpośrednio związane z instalacjami sanitarnymi oraz grzewczymi. Nasze działania instalatorskie świadczymy na terenie całej Polski, a przede wszystkim województwa małopolskiego, powiatu krakowskiego oraz Miasta Krakowa . Wśród usług, które oferujemy znajdziecie Państwo między innymi: instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania, w oparciu o systemy grzejnikowe lub ogrzewania podłogowego. Gwarantujemy wykonywanie wszystkich usług w sposób profesjonalny co sprawia, że nasi Klienci są zawsze zadowoleni ze wszystkich oferowanych usług.

Naprawy awarii i przeglądy okresowe kotłów CO i instalacji grzewczych.
Wśród świadczonych prze Inteligentne Ogrzewanie usług znajdziecie Państwo między innymi naprawy hydrauliczne oraz obsługę w zakresie przeglądów okresowych urządzeń i instalacji grzewczych. Nasi hydraulicy gwarantują kompleksowe działania, oraz że wszystkie naprawy będą wykonane szybko i skutecznie. Staramy się również, by wszystkie wykonane prace w przyszłości gwarantowały jak najdłuższą eksploatację instalacji bez jakichkolwiek awarii.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do napraw już istniejących instalacji. Przede wszystkim będzie to szereg profesjonalnych działań w zakresie hydrauliki takich montowanie nowych instalacji czy też modernizacja już istniejących. Poprzez prowadzone prace modernizacyjne każda instalacja będzie funkcjonowała dużo lepiej i będzie również bezpieczniejsza.

Tym samym naszymi szerokim wachlarzem usług serwisowych i jakością prac jesteśmy w stanie zadowolić praktycznie każdego Klienta, który chce skorzystać z usług hydraulicznych w szerokim tego słowa znaczeniu.

 

NOWOŚCI Z BRANŻY

PRROMOCJA!

Kondensacyjna kotłownia Buderus w cenie już od 10.000zł ! Chętnie udzielimy więcej informacji dotyczących promocji. Zapytaj o szczegóły

Oferta:
  • Kolektory słoneczne
  • Piece na pellet
  • Kotły centralnego ogrzewania
  • Obudowy GlassSystem
  • Modernizacja palenisk węglowych
Lista zagadnień
  • Kotły centralnego ogrzewania na Pellet
  • Palniki na pellet
  • Piece CO
  • Pellet - Dystrybucja
Kontakt

Telefon: + 48 502 304 176 biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

Salon sprzedaży:
UL. GÓRA LIBERTOWSKA 24
30-444 KRAKÓW

Wykonanie: Agencja interaktywna - Semarch

Nasza firma prowadzi prace instalacyjne na terenie miast: Kraków, Katowice, Zakopane, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Swoszowice - stale powiększając zasięg - zapytaj konsultanta