Skorzystaj z porady fachowca

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL DYSTRYBUTOR SKLEP INTERNETOWY LOKALNY
SPECJALISTA

SALON FIRMOWY AUTORYZOWANY PARTNER CERTYFIKOWANY INSTALATOR

Turbokominek I Akant

 Opis
Turbokominek®I z ramą Akant. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawostronnymi z poziomą szybą o wymiarach 370mm × 570mm.
ImageGaleriaImage

W zależności od mocy (dostępne moce 14, 18, 24, 32 kW) umożliwia ogrzanie od 120 do 350 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Współpracuje z każdym kotłem gazowym, elektrycznym, olejowym czy pompą ciepła.Kominek pracuje w pełni automatycznie - mikroprocesorowe sterowanie zarządza procesem spalania, pracą pomp, pracą wentylatora, poprzez dodatkowy sterownik steruje również pracą kotła.

Rama AKANT wspaniale komponuje się w rustykalnych wnętrzach. Elementy wykorzystane jako wykończenia ramy Akant dodają kominkowi subtelności i delikatności. Wspaniale podkreślają walory wnętrza. Odpowiednio dobrana stylowa obudowa oraz salon tonący w kwiatach podkreślają ciepło domowego ogniska oraz rodzinną atmosferę. Turbokominek I dostępny jest z kompletnym wyposażeniem, w skład którego wchodzą: naczynie wzbiorcze, sterownik, wentylator, kolano, czopuch, zestaw pompowy do CO - daje to gwarancję jakości wykorzystanych materiałów, jak również eliminuje problemy nieodpowiedniego doboru materiałów do montażu, ponieważ są one dobierane przez producenta.

Wkład kominkowy Turbokominek®I przeznaczony jest do spalania drewna kominkowego. Służy do ogrzewania pomieszczeń poprzez istniejącą instalację CO oraz do przygotowania ciepłej wody użytkowej w zasobnikach od 100 do 500 litrów. W przypadku słabo ocieplonego budynku nasze kominki mogą ogrzać od 160 do 250 m2 oraz do 400 m2 - w przypadku powierzchni użytkowej domu dobrze zaizolowanego.
Turbokominek®I pracuje w systemie zamkniętym (płaszcz wodny Turbokominka pracuje w układzie otwartym z naczyniem wzbiorczym) oraz nie wymaga stosowania wymiennika pośredniego.
Produkt posiada certyfikat CE. Firma MAKROTERM posiada certyfikat zarządzania ryzykiem oraz wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 9001:2000.

Turbokominki I - kominki z płaszczem wodnym i wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym dostępne są w mocach:

 • 14 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 120 do 150 m2
 • 18 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 160 do 230 m2
 • 24 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 230 do 290 m2
 • 32 kW - przeznaczony do budynków o powierzchni od 290 do 400 m2
Typ kominka Moc Cena netto
Turbokominek I Akant
14
18
24
32

NOWOŚCI Z BRANŻY

PRROMOCJA!

Kondensacyjna kotłownia Buderus w cenie już od 10.000zł ! Chętnie udzielimy więcej informacji dotyczących promocji. Zapytaj o szczegóły

Oferta:
 • Kolektory słoneczne
 • Piece na pellet
 • Kotły centralnego ogrzewania
 • Obudowy GlassSystem
 • Modernizacja palenisk węglowych
Lista zagadnień
 • Kotły centralnego ogrzewania na Pellet
 • Palniki na pellet
 • Piece CO
 • Pellet - Dystrybucja
Kontakt

Telefon: + 48 502 304 176 biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

Salon sprzedaży:
UL. GÓRA LIBERTOWSKA 24
30-444 KRAKÓW

Wykonanie: Agencja interaktywna - Semarch

Nasza firma prowadzi prace instalacyjne na terenie miast: Kraków, Katowice, Zakopane, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Swoszowice - stale powiększając zasięg - zapytaj konsultanta